Home اخبار تجلیل از یک عضو پیشکسوت سازمان معلمان ایران
تجلیل از یک عضو پیشکسوت سازمان معلمان ایران
0

تجلیل از یک عضو پیشکسوت سازمان معلمان ایران

0
0

در سالگرد درگذشت عبدارحمن کاکازاده توسط دبیرکل اسبق کانون صنفی معلمان و سخنگوی سازمان صورت گرفت

کاکازاده الگوئی از زیست معلمانه و کنشگری مسئولانه بود و در تمام دوران عمرش در کسوت معلمی و در جایگاه مدیریتی و تشکیلاتی نشان داد که او دارای ویژگی های شخصیتی ویژه ای است که باید پیرامون آن ساعت ها به بحث و گفت و گو نشست.

علی اکبر باغانی دبیرکل اسیق کانون صنفی معلمان و محمد داوری سخنگوی سازمان معلمان ایران امروز(جمعه) با سخنرانی در مراسم سالگرد درگذشت عبدالرحمن کاکازاده که در قطعه 203 یهشت زهرای تهران برگزار شده  ضمن اعلام مطلب فوق از جانب اعضای این دو تشکل از مقام این معلم پیشکسوت صنفی و مدنی تجلیل نمودند و فقدان وی را به خانواده اش تسلیت گفتند.

در این مراسم باغانی و داوری برخی از ویژگی های رفتاری و اخلاقی و مدنی و تشکیلاتی و اجتماعی شادروان کاکازاده را برشمردند و مسئولیت پذیری،صداقت،پشتکار،دلسوزی،انتقادگری،صراحت و شجاعت را از مهم ترین ویژگی های شخصیتی او دانسته و یا اشاره به تک بعدی نبودن این استاد پیشکسوت نقش آفرینی های او در جایگاه های مختلف را نشان از این چند بعدی وی دانستند.

در این مراسم که همسر و فرزندان و خواهران و اقوام و دوستان و همکاران شادروان کاکازاده حضور داشتند و با اجرای مداحی و سخنرانی توسط تعدادی از فعالان هیات مذهبی نیز یاد و نام استاد کاکازاده گرامی داشته شد، علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان معلمان و سیدمحمد مرد از اعضای سابق شورای مرکزی نیز حضور داشتند و ضمن عرض تسلیت به خانواده وی با حضور بر سر مزار شادروان کاکازاده به مقام وی ادای احترام نمودند.

 

گزارش سخن معلم حاکی است علی اکبر باغانی،علیرضا هاشمی ،محمد داوری و سید محمد مرد بر سر مزار شادروان مهدی بهلولی که او هم در قطعه 203 آرمیده است حاضر شدند و به مقام این عضو هیات مدیره کانون صنفی معلمان و معلم نویسنده و مترجم ادای احترام نمودند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *