Home اخبار استانها کنگره سازمان معلمان تبلور کنشگری مدنی و چرخش نخبگان
کنگره سازمان معلمان تبلور کنشگری مدنی و چرخش نخبگان
0

کنگره سازمان معلمان تبلور کنشگری مدنی و چرخش نخبگان

0
0

پیام تجلیل سازمان معلمان سمنان از برگزاری کنگره 1400 این تشکل

 

سلام و عرض ادب خدمت همراهان گرامی

جای تقدیر و تشکردارد ازهمه اعضائی که در برگزاری کنگره مجازی ۱۴۰۰به‌صورت مطلوب نقش آفرین بودند.

انتخابات شورای مرکزی سازمان معلمان با حضور فعالانه اعضا از تمامی مناطق کشور برگزار گردید که خود بسی مبارک و موجب خوشنودی است.

پیش از طرح هر موضوعی مراتب قدردانی و سپاس خود را از خدمات خالصانه و زحمات بی شائبه عزیزان در شورای مرکزی از ابتدای تشکیل این نهاد تا به امروز اعلام نموده و برای آنان در تمام عرصه‌های زندگی آرزوی موفقیت و بهروزی می‌نمایم.

امید دارم در ادامه راه از تجربه‌ گران‌بهای این عزیزان استفاده کنیم و مسیری را که آنان بنا نهاده‌اند به درستی و آن‌گونه که شایسته است، ادامه دهیم.

همانطور که مستحضرید انعطاف سازمان‌ها در خصوص گردش قدرت درونی‌شان به این جهت است که بتوانند به مردم و جامعهِ اعضای خود اطمینان دهند که چرخش نخبگان بر این پیش فرض استوار است که تمامی افراد درونی سازمان صلاحیت مدیریتی و اثرگذاری داشته و مسئولیت‌های نهادی در میان تعداد افراد محدود جابه‌جا نمی‌شود.

بنا به همین اصل است که امروز وظیفه‌ای سنگین برای پیشبرد میراث بزرگواران سابق بر گردن ما نهاده شده است.

همچنین، این مهم یعنی گردش قدرت، برای همگی‌مان تمرین دموکراسی در مقیاس کوچک‌تر و گام برداشتن در تربیت نیرو و نخبه‌پروری برای آینده این سازمان است.

باری…

در تلاش خواهیم بود که از پس وظایف محوله برآییم

و در آخر، آرزومندم که اگر نقدی هم به ساز و کارها وارد است، با صبر پیشگی و همراهی دوستان و همراهان جان در چارچوب‌های سازمانی به رفع کاستی‌ها و نواقص فائق آییم.

با آرزوی توفیق و سربلندی

سازمان معلمان شعبه سمنان

1 خرداد 1400

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *