Home اخبار استانها کمک های سازمان معلمان به مهاجران افغانی آسیب دیده از زلزله سی سخت
کمک های سازمان معلمان به مهاجران افغانی آسیب دیده از زلزله سی سخت
0

کمک های سازمان معلمان به مهاجران افغانی آسیب دیده از زلزله سی سخت

0
0

ادامه کمک رسانی به زلزله‌زدگان شهر سی سخت

مرحله سوم کمکهای نقدی و غیرنقدی سازمان معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد به مهاجران افغانی آسیب دیده از این زلزله اختصاص یافت

مسئول سازمان معلمان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با سخن معلم از ارسال مرحله سوم کمک های این سازمان به آسیب دیدگان از زلزله خبر داد.
علیرضا دمساز در تشریح این خبر گفت: روز دوشنبه گذشته به همراه چند تن از معتمدین محلی شهر سی سخت، بصورت حضوری و خانه به خانه این کمک ها به خانواده های نیازمند و هم زبان افغانستانی ساکن شهر سی سخت اهدا شد .

به گفته مسئول سازمان معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد : خانواده های آسیب دیده توسط معتمدین محلی و توکل پور   مسوول دفتر سازمان معلمان در شهر سی سخت و همکارانش از قبل شناسایی شده بودند و با مراجعه به درب منازل و محل استقرار چادرهایشان اقلام تهیه شده به آنان اهدا گردید.

این خبر حاکی است کارت های  هدیه و لباس گرم درسایزهای متفاوت به حدود 50 خانوار اهدا گردید

دمساز در ادامه افزود: این کمک ها با حمایت و همت سازمان معلمان ایران و خیرین کشوری جمع آوری شده است و در اختیار سازمان معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد جهت توزیع قرار گرفته است شایسته است از تلاش و همت بلند همه اعضا و خیرین قدر دانی کنیم و گفت این حمایت های انسان دوستانه هم چنان ادامه خواهد داشت.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *