Home اخبار استانها پیام سپاسگزاری مسئول شورای سازمان معلمان خراسان شمالی و پهنه شرق کشور در مورد کنگره این تشکل
پیام سپاسگزاری مسئول شورای سازمان معلمان خراسان شمالی و پهنه شرق کشور در مورد کنگره این تشکل
0

پیام سپاسگزاری مسئول شورای سازمان معلمان خراسان شمالی و پهنه شرق کشور در مورد کنگره این تشکل

0
0

پیام محموذ صفدری منتخب شورای مرکزی گنگره 1400 سازمان معلمان

“به نام آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دل به نور جان برافروخت”

با درود و احترام خدمت کلیه اعضای محترم خانواده بزرگ “سازمان معلمان ایران”
حال که انتخابات شورای مرکزی و هیئت بازرسی سازمان معلمان ایران پایان یافته و ان شاء الله وزارت کشور هم آن را تایید کرده یا خواهد کرد برخود لازم می دانم از همه ی عزیزانی که از اقصی نقاط کشور آگاهانه و با پذیرش مرامنامه و اساسنامه وزین سازمان به عضویت آن درآمده اند و مسئولانه در آن فعالیت داشته و در انتخابات دیروز شرکت کرده و منصفانه و هوشمندانه دست به انتخابی زده اند که برای سه سال آینده ویترین سازمان خواهد بود سپاسگزاری نموده و ضمن تبریک به منتخبان برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق داشته باشم.

همچنین از عزیزانی که ایثارگرانه به میدان آمده و خود را در معرض انتخاب اعضای سازمان قرار داده-فارغ از انتخاب شدن یا نشدن- تقدیر و تشکر نمایم.

از اعضای محترم شوراهای مرکزی قبل و قبل تر، دبیران کل سابق و اسبق و سایر پیشکسوتان که با صرف وقت و پرداخت هزینه های مادی و معنوی سازمان را بر لبه ی نازک و ظریف صنفی-سیاسی حفظ کرده و آن را به عنوان یک تشکل سیاسی اخلاقگرا معرفی نموده اند بطور ویژه سپاسگزاری نموده و برای منتخبین عزیز هم دعا می کنم بر این نمط باقی مانده بل آن را ارتقاء و استعلاء بخشند.

همچنین از دبیرکل و اعضای محترم هیئت اجرایی، هیئت موسس انتخابات و کمیته تشکیلات که زحمات زیادی برای برگزاری این کنگره منحصر به فرد که ممکن است و دعا میکنیم در حیات سیاسی سازمان دیگر نظیر آن تکرار نشود تشکر نموده و برایشان سلامتی و توفیق روزافزون آرزو دارم.

دعا میکنم با جمع شدن بساط کرونا علیرغم استفاده از ظرفیت مجازی که ایجاد شده، امکان دیدارهای رو در رو و چهره به چهره هم مجدداً فراهم شود تا اعضای سازمان بتوانند دست در دست هم و دوشادوش یکدیگر همچون گذشته، در جلسات حضوری به نقد و نظر خود و جامعه پیرامون بپردازند.

به طور ویژه از همه ی مسئولان شعب که بنده را با وجود همه ی کمی ها و کاستی ها و ناتوانی هایی که دارم در لیست ائتلافی خود در کنار بزرگان و توانمندان سازمان قرار داده و از آنها که در لحظه ی نهایی انتخاب، نامم را در بین منتخبان خود تیک زدند سپاسگزاری نموده و از راه دور دست پرمهرشان را ببوسم.

اگر چه رقابت انتخاباتی پایان یافته است اما رفاقت ها و روابط انسانی ما همچنان ادامه دارد و اینجانب نیز همچون و بیش از گذشته در پهنه دو کشوری و استان خراسان شمالی به تحزب خواهم پرداخت تا بتوانم نماینده ی شایسته ای برای “سازمان معلمان ایران” باشم.
همه ی شما عزیزان را به خدای عزوجل میسپارم و برایتان سلامتی و طول عمر با عزت آرزومندم.

محمود صفدری
مسئول شورای سازمان معلمان خراسان شمالی و پهنه شرق

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *