Home اخبار پیام سازمان معلمان به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ودعوت به مراسم فردا
پیام سازمان معلمان به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ودعوت به مراسم فردا

پیام سازمان معلمان به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ودعوت به مراسم فردا

0
0

هاشمی سرمایه ای مشترک و تجربه ای درس آموز

 

انعکاس اخبار مربوط به درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان از عظمت مردی می دهد که زندگی اش با تاریخ معاصر ایران عجین شده است. سیاستمداری که بروز و ظهور انقلاب و تحولات نزدیک به چهار دهه و‌نقش پر فراز و‌نشیب ایشان از او شخصیت بی بدیل ساخته است.

رفتارها و موضع گیری های شجاعانه تؤام با عقلانیت و تدبیر وی بویژه در دو دهه اخیر بارها و بارها توانست کشور را از میان بحران ها برهاند و‌در مسیر توسعه  قرار دهد.

 

نبوغ و هوش سیاسی این سیاستمدار تاریخ ساز از همان ابتدای مبارزه و پیروزی انقلاب وی را شاخص و مورد توجه قرار داد. او با الگو قراردادن امیرکبیر نقشی مجزا را در نظام جمهوری اسلامی برای خود برگزید . تلاش برای اصلاح قدرت ، سازندگی و امید به فردا از ویژگی‌های این شخصیت برجسته بود.

زندگی و عملکرد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی علی رغم فراز و فرودها نه یک منش که یک مشئ موفق و سربلند است. صبر و تحمل وی درسالهای اخیر مقابل منتقدان و تعامل با طیف گسترده‌ای از فعالان سیاسی مثال زدنی است.

سازمان معلمان ایران که از تشکل های صنفی و سیاسی ومولود دوره اصلاحات است و در کنشگری سیاسی خود بویژه از سال ۸۴ به بعد مرجعیت هاشمی را در کنار دیگر رهبران این جریان پذیرفته ضمن عرض تسلیت به  آحاد جامعه و خانواده بزرگ هاشمی، استمرار مشئ اعتدال در بستر اصلاحات را باعث پیشرفت و شادی روح آن مرد بزرگ می داند و ضمن دعوت به مراسم عزاداری و تجلیل و پاسداشت ایشان بر بهرمندی  ازمیراث ایشان تاکید می نماید.

 

سازمان معلمان ایران

۹۵/۱۰/۲۰

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *