Home اخبار پاسداشت روز جهانی معلم در گردهمایی اعضای سازمان معلمان ایران
پاسداشت روز جهانی معلم در گردهمایی اعضای سازمان معلمان ایران
0

پاسداشت روز جهانی معلم در گردهمایی اعضای سازمان معلمان ایران

0

پیشکسوتان و اعضای شورای مرکزی و تهران سازمان معلمان ایران در روزجهانی معلم گرد هم آمدند تا از مقام معلم تجلیل کنند.

به گزارش سخن معلم دیروز و همزمان با 5 اکتبر تعدادی از موسسین و پیشکسوتان سازمان معلمان به همراه اعضای جدید شورای مرکزی و تهران در مرکز رفاهی فرهنگیان منطقه 2 تهران گرد هم آمدند و در مراسمی ضمن تجلیل از مقام معلم به تجدید دیدار و تبادل نظر پرداختند.

این گزارش حاکی است در این نشست طاهره نقی یی دبیرکل سازمان معلمان ضمن خیرمقدم و تجلیل از تلاش های موسسان و پیشکسوتان گزارشی از فرایند فعالیت های این تشکل و شرایط فعلی آن ارایه نمود و از همه برای ادامه این مسیر دعوت به همکاری نمود و سپس تاریخچه روز جهانی توسط منوچهر آزادگان از اعضای سابق و پیشکسوت سازمان مرور و یادآوری گردید و در بخش دیگری بیانیه این تشکل به مناسبت روزجهانی توسط مونا امیدی دبیر شورای مرکزی خوانده شد.

این خبر حاکی است آقایان رمضانی و لیثی نمایندگان کانون صنفی معلمان و مجمع فرهنگیان ایران اسلامی که به این مراسم دعوت شده بودند ضمن تقدیر از نقش فعال سازمان معلمان ایران و شخص دبیرکل در موضع گیری و پیگیری مسایل معلمان زندانی گزارشی از آخرین وضعیت معلمان زندانی ارایه دادند.

در این مراسم از آقای محمدی دبیر درس ریاضی خانم نقی یی و سید رازی طبیب و فتح الله فلاح دار و طاهره طالقانی از پیشکسوتان سازمان معلمان با اهدا لوح یادبودی تجلیل بعمل آمد و سپس در حضور اعضای شورای مرکزی به نمایندگی از موسسان از حیدر زندیه نخستین دبیرکل سازمان معلمان تجلیل شد که ایشان ضمن تشکر از افرادی که استمرار بخش فعالیت های سازمان بوده اند به جذب بیشتر زنان و جوانان در این تشکل توصیه نمود.

علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان معلمان یکی دیگر از پیشکسوتانی بود که با اهدا لوح و هدیه ای مورد تجلیل اعضای شورای مرکزی قرار گرفت او نیز از تلاش های اعضای جدید تشکر نمود و صبوری و پشتکار را رمز موفقیت کار تشکیلاتی و مدنی دانست و به اعضای جدید توصیه نمود که اگر برای اهداف کوتاه مدت و یا غیرمدنی وارد این تشکل شده اند بدانند که این اهداف با ماهیت این کار سازگاری ندارد.

گفتنی است در این مراسم از آقایان حریری و اضغری نیز بدلیل کمک هایی که در زمینه های مختلف به سازمان داشته اند و برای حل مسایل و مشکلات این تشکل مدنی تلاش نمودند تقدیر بعمل آمد.

 

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نه =