Home اخبار هم‌اندیشی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش
هم‌اندیشی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش
0

هم‌اندیشی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش

0
0

هم‌اندیشی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش

کمیته علمی-آموزشی سازمان معلمان ایران که یکی از تشکل‌های فعال معلمی است یکشنبه‌ها نشست‌های هفتگی به‌منظور هم‌اندیشی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش برگزار می‌کند که یکشنبه گذشته دومین نشست تخصصی خود را به‌منظور بررسی مسائل آموزش‌وپرورش در محل سالن پژوهشکده روایت برگزار کرد.

دومین نشست این کمیته با موضوع واکنش‌های مختلف یک‌شنبه برگزار شد که در این نشست چند تن از معلمان فعال صنفی و مدنی در این زمینه به ارائهٔ دیدگاه‌های خود پرداختند در بخشی از این نشست یکی از کارشناسان حوزهٔ آموزش‌وپرورش گفت: واکنش‌های مختلفی به مسائل آموزش‌وپرورش نشان داده می‌شود که باید گفت برخی از این واکنش‌ها نه‌تنها گره‌گشا نیست بلکه بر چالش‌های این حوزه می‌افزاید.

این کارشناس افزود: واکنش‌های کارشناسانه، مسئولانه، دلسوزانه، صادقانه و عمیق و همه‌جانبه است که می‌تواند در مسیر یافتن راهکار برای این مسائل مفید و مؤثر باشد درحالی‌که متأسفانه بیشتر واکنش‌ها عوامانه، سطحی. فصلی، تک‌بعدی، فرصت‌طلبانه است.

رضا مرادی مسئول این کمیته نیز به خبرنگار اعتماد گفت: ما در نظر داریم به‌صورت هفتگی در نشست‌های منظم به بحث و بررسی پیرامون مسائل آموزش‌وپرورش با رویکرد کارشناسانه بپردازیم لذا به همین منظور هر هفته یکشنبه‌ها از ساعت 16 الی 18 در سالن اجتماعات پژوهشکده روایت واقع در کوچه ادوارد براون در ابتدای کارگر شمالی این نشست‌ها برگزار می‌شود.

ایشان افزود: این جلسات با موضوع مشخص برگزار می‌شود و از طریق سایت سازمان و سامانهٔ مربوطه اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.
 

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *