Home اخبار هرچند شایستگان از ورود به مجلس باز مانده اند اما کنشگری مطالبه محور ما متوقف نخواهد شد
هرچند شایستگان از ورود به مجلس باز مانده اند اما کنشگری مطالبه محور ما متوقف نخواهد شد
0

هرچند شایستگان از ورود به مجلس باز مانده اند اما کنشگری مطالبه محور ما متوقف نخواهد شد

0
0

طاهره نقی یی دبیرکل سازمان معلمان در واکنش به آغاز به کار مجلس یازدهم

 

دبیرکل سازمان معلمان در نخستین روز آغاز به کار مجلس یازدهم با ارسال متنی به سخن معلم، نسبت به این رویداد واکنش نشان داد.

متن کامل وی به این شرح است؛

امروز مجلس یازدهم شروع به کار خواهد کرد.

امروز برای کنشگران عرصه عمومی و علاقمندان به مصالح و منافع ملی و دلسوزان ایران و ایرانی روز سختی است چون با حذف انسانهای شایسته از گردونه رقابت ها و مهندسی انتخابات از طریق نظارت استصوابی ما مردم از داشتن نمایندگانی که شایستگی حضور در نهاد مهمی که وظیفه قانونگذاری و نظارت دارد محروم شدیم.

بدون تردید همه کسانی که در اجرای این سناریوی ضد مصالح مردم نقش آفرین بودند مسئولیت دارند و باید پاسخگو باشند چرا که بیش از یک قرن مبارزه مردم برای تحقق آزادی و دموکراسی و قانون و نفی استعمار و استبداد نباید به این شرایط بینجامد.

اما با وجود این واقعیت های تلخ و تاسف بار ناچاریم برای پیگیری مطالبات مردم و مخصوصا فرهنگیان و اصلاح نظام آموزشی و ارتقا جایگاه آموزش و پرورش و دفاع از مطالبات معلمان و دانش آموزان و والدین از همین مجلس و همین نمایندگان نیز مطالبه کنیم
ولی نباید فراموش کنیم که روال های اصلی دچار اختلالند و کلماتی مانند انتخابات و مجلس از محتوا خالی شده است.

لذا برای استمرار حضور در صحنه از طریق فعالیت در حزب قانونی سازمان معلمان ایران و هماهنگ با جریان اصلاح طلبی اصیل و کنشگران مدنی ، تمام تلاش خود را برای اصلاح واقعی امور پیگیری خواهیم کرد و در این راستا از همه همراهان دلسوز و آگاه و توانمند بویژه فرهنگیان یاری می طلبیم و امیدواریم در پیشگاه آیندگان سربلند باشیم.

با احترام
طاهره نقی ئی
دبیرکل سازمان ایران
۷ خرداد ۹۹

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *