Home اخبار نشست دو روزه اعضای شورای مرکزی جدید و قدیم سازمان معلمان ایران با مسوولان شورای استان ها
نشست دو روزه اعضای شورای مرکزی جدید و قدیم سازمان معلمان ایران با مسوولان شورای استان ها
0

نشست دو روزه اعضای شورای مرکزی جدید و قدیم سازمان معلمان ایران با مسوولان شورای استان ها

0
0

نشست دو روزه اعضای شورای مرکزی جدید و قدیم سازمان معلمان ایران با مسوولان شورای استان ها

امروز در محل باشگاه پیشکسوتان فرهنگی تهران ، نخستین نشست هم اندیشی اعضای جدید و قدیم شورای مرکزی و مسوولان شورای استان های این تشکل صنفی و سیاسی برگزار شد.

عباس کاظمی مسوول کمیته توسعه و تشکیلات سازمان و دبیر این نشست دو روز به سخن معلم گفت: نشست امروز صبح با سخنان رازی طبیب پیشکسوت عضو سازمان و از اعضای شورای مرکزی قدیم آغاز و سپس علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان سخنرانی داشت و بعد از آن مسوولان شورای استان ها به بیان گزارش فعالیت و نکته نظرات خود پرداختند.
این خبر حاکی است علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان معلمان ایران در نشست اعضای قدیم و جدید و روسای شوراهای استانی در سخنانی گفت:سازمان به هر قیمتی قدرت را جستجو نمی کند بعبارتی بدنبال قدرت و پول کثیف نخواهد بود
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: سازمان معلمان ایران و کانون صنفی معلمان تقربیان با هم متولد شدند و مثل دو برادر دو قلو اشتراکات و اختلاف هایی دارند و امیدواریم دوستانی که در زندان هستند و در حق آنها اجحاف شده است بزودی آزاد شوند.
علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان معلمان ایران در این نشست خطاب به  اعضای قدیم و جدید و روسای شوراهای استانی گفت:
ما با تحلیلی در ۸۸ از آقای موسوی و در ۹۲ و ۹۶ از روحانی حمایت کردیم و پشیمان هم نیستیم و امیدواریم حاکمیت با عقلانیت زمینه آزادی و رفع حصر آقایان موسوی و کروبی و خانم رهنورد را فراهم نماید.
علیرضا هاشمی در بخش دیگری گفت:کنشگری تلفیقی با توجه توام به جامعه و حاکمیت یعنی تلفیقی از دیدگاه افلاطونی و ارسطویی باید در سازمان مورد توجه باشد و فعالیت تشکیلاتی و جمعی مورد تاکید قرار گیرد چرا که تلاش های فردی و یا رویکردهای یک جانبه راه بجایی نمی برد.

علیرضا هاشمی دبیرکل سابق سازمان معلمان ایران در بخش پایانی سخنان خود در نشست اعضای قدیم و جدید و روسای شوراهای استانی در باشگاه پیشکسوتان تهران گفت: عقلانیت،امیدواری،جدیت و صداقت باید چهار اصل کنشگری و فعالیت سازمان باشد و من  نیز در حد توان در کنار دوستانم در سازمان خواهم بود.

این خبر حاکی است این نشست عصر امروز پنج شنبه 25 مرداد در حال برگزاری است و به گفته دبیر این نشست در پنل عصر مسوولان کمیته ها و واحدهای سازمان به ارایه نکته نظرات خود خواهند پرداخت و با روسای شورای های استان ها به تبادل نظر خواهنذ نمود

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *