Home دسته‌بندی نشده نامه ی فاطمه هاشمی سنجانی به دادستان تهران
نامه ی فاطمه هاشمی سنجانی به دادستان تهران
0

نامه ی فاطمه هاشمی سنجانی به دادستان تهران

0
0


چهارشنبه, 24 تير 1394 
•    نامه ي دختر دبير کل سازمان معلمان ايران به جعفري دولت آبادي
نامه ي فاطمه هاشمي سنجاني به دادستان تهران 

                                                          به نام خداوند بخشنده و مهربان

جناب آقاي جعفري دولت آبادي
دادستان محترم تهران
سلام
  من فاطمه هاشمي سنجاني دختر عليرضا هاشمي سنجاني هستم . مردي که به خاطر احقاق حقوق خود و ديگر معلمان ? ماهي مي شود که در زندان به سر مي برد . پدرم دبير کل سازمان معلماني است که با آنکه مجوز قانوني از وزارت کشور دارد متاسفانه  در دولت مدعي عدالت و مهرورزي غير قانوني خوانده شد که خوشبختانه اکنون در دولت تدبير و اميد با دعوت از سازمان معلمان توسط وزارت کشور و خانه احزاب به رسميت شناخته شده و قانوني تلقي مي شود . من فرزندي هستم که تمام موفقيتم را مديون پدرم مي دانم. من بدون او اميدي به آينده ام ندارم ، او بود که راه دانشگاه را برايم گشود.
برايم باورش سخت است پدري که فقط فعاليت صنفي داشته است چرا بايد به اتهام سياسي در زندان باشد ؟
چرا اتهام او را امنيتي مي نامند؟ مگر اين نيست که براي فعاليت سياسي تعريف درستي وجود ندارد ؟ مگر اين نيست که فعاليت صنفي را سياسي و فعاليت سياسي را امنيتي مي ناميد ؟
 عجيب است که براي پدرم که فقط فعاليت صنفي داشته است ، حداکثر مجازات  ماده ??? قانون مجازات اسلامي داده شده است ، يعني ? سال !!!!!!
? سال براي مردي که تمام هدفش در جهت ارتقاء کيفيت آمورش و پرورش بوده و هيچ گونه منافع شخصي در فعاليت هاي او نبوده است . ? سال دوري از خانواده . تحملش برايم سخت است . فکرش را بکنيد ، اين همه دوري يک دختر از پدرش .
مي دانم که مي دانيد ، معلمان در شرايط سختي هستند و مشکلات اقتصادي آنها را از پاي در آورده است و خواهان حق خود هستند. اعتراضات اين روز هاي معلمان براي وجود اين مشکلات است. اما بايد بدانيد که تحمل مشکلات مالي خيلي سخت نيست اما آنچه که قابل تحمل نيست خانه بدون پدر است.
ايام عيد فطر نزديک است . در اين سال « همدلي و همزباني » از شما خواهشمندم جامعه و فرهنگيان و البته من و خانواده ام را با آزادي  پدرم به هر طريق ممکن و به استناد هر قانوني که شما صلاح مي دانيد و از آن اطلاع داريد خوشحال نماييد…
 
 فاطمه هاشمي سنجاني
23تيرماه1394

 

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *