Home اخبار موفقیت ائتلاف سازمان معلمان ایران در انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش
موفقیت ائتلاف سازمان معلمان ایران در انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش
0

موفقیت ائتلاف سازمان معلمان ایران در انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش

0
0

موفقیت ائتلاف سازمان معلمان ایران در انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش

 

نامزدهای ائتلاف سازمان معلمان ایران در استان ها با کسب آرای فرهنگیان استان به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

به گزارش سخن معلم محمد تقی سبزواری مسئول ستادانتخاباتی سازمان معلمان ایران و قایم مقام کمیته اطلاع رسانی ضمن بیان این خبر افزود:خبرهای رسیده به ما حکایت از موفقیت نامزدهای ائتلاف سازمان معلمان ایران در استان ها دارد و به نظر می رسد تشکل ما موفق ترین ائتلاف را داشته است که بجز تهران دراکثر استان ها توانسته اعتماد فرهنگیان را بدست آورد.

سبزواری در ادامه به سخن معلم گفت: طبق آماری که تا کنون بدست ما رسیده است 21 نفر از لیست سازمان از استان ها رای لازم را کسب کرده اند و به مرحله دوم راه یافته اند و امیدواریم این ائتلاف در مرحله دوم نیز موفق شود و بتواند در لیست سه نفره نمایندگان شورای عالی سهمی را داشته باشد.

سبزواری در بخش دیگری با اشاره به برگزاری انتخابات گفت: علی رغم اینکه ما می دانستیم مشارکت پایین است و وزارتخانه نتوانسته اعتماد عمومی فرهنگیان را جذب کند بخاطر حمایت از فرایندهای مشارکت جو و دموکراتیک در این انتخابات شرکت کردیم که جا دارد از حمایت های همکاران فرهنگی تقدیر و تشکر نماییم.

این عضو شورای مرکزی سازمان معلمان در پایان افزود: بزودی جمع بندی و تحلیل سازمان معلمان را در مورد ابعاد مختلف این اتفاق منتشر خواهیم کرد تا تجربه ای باشد برای اقدامات بعدی و تقویت مشارکت و اعتماد فرهنگیان.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *