Home انتخاب سردبیر معرفی یک کتاب
معرفی یک کتاب

معرفی یک کتاب

0
0

کتاب کارمند کارآفرین
نیاز به امنیت یکی از مهمترین نیازهای انسان است.و یکی از مهمترین متغیرهای احساس امنیت بدون شک امنیت مالی و شغلی است.امنیت مالی و شغلی در راستای برآورده کردن نیازهای اساسی و زیستی انسان است.انسانها برای برطرف کردن این نیازها دست به تلاشهای گسترده ای می زنند تا بتوانند برای خود و خانواده خود دایره ای از امنیت و آرامش را رقم بزنند.

در این بین کارمند بودن می تواند یک آرامش نسبی را برای انسانها بوجود آورد.اما بسیاری از کارمندان که از وضعیت مالی و اقتصادی خود ناراضی هستند حاضر نیستند خود را از این وضعیت برهانند و زندگی بهتری برای خود و اطرافیان خود بسازنند و البته برای خود دلایل متفاوتی هم ارائه می کنند .
کتاب کارمند کارآفرین ضمن نقد و بررسی علل گرایش به شغل کارمندی و استخدام و دارا بودن یک درآمد ثابت راهکارهایی جهت کارآفرینی را ارائه می کند همچنین با چند تن از کارمندان کارآفرین خودساخته نیز مصاحبه کرده و علل موفقیت آنها را ذکر می کند.
این کتاب می تواند چراغ راهنمایی باشد برای انسانهایی که از وضعیت معیشتی خود رضایت چندانی ندارند و تصمیم به تغییر شرایط مالی خودشان را دارند.

لازم بذکر است این کتاب توسط یوسف بهارلو مسوول کمیته صنفی و پشتیبانی سازمان معلمان ایران و سعید سبزی تالیف شده  و به تازگی وارد بازار نشر گردیده است.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *