Home اخبار مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از استقبال میلیونی از برنامه شادمانه خبر داد
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از استقبال میلیونی از برنامه شادمانه خبر داد
0

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از استقبال میلیونی از برنامه شادمانه خبر داد

0
0
استقبال بیش از 3 میلیون و 500 هزار نفر از برنامه شادمانه تا کنون
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از استقبال مخاطبان از پخش برنامه «شادمانه» در ایام نوروز از شبکه شاد خبر داد.

علی رمضانی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی گفت: با وجود تعطیلی کلاس های آنلاین در ایام نوروز برنامه ای به نام شادمانه به منظور سرگرم کردن دانش آموزان در شاد طراحی و تدوین شده است زیرا شبکه شاد تنها به بخش آموزش نمی پردازد و بخش سرگرمی و پرورشی این شبکه نیز مد نظر است.

وی افزود:  برنامه شادمانه در نوروز 1400 هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۵ شب پخش می شود که با استقبال مخاطبان مواجه شده است و تا کنون  در روز ششم بیش از 3 میلیون و 500 هزار نفر از این برنامه بازدید کرده اند.
رمضانی با اشاره به آیتم های این برنامه خاطرنشان کرد: سعی شده است در این برنامه از مجریان و چهره های مطرح سینما و تلویزیون کشور به منظور شاد کردن و نشاط آور بودن برنامه استفاده شود.

 

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی ادامه داد: در این برنامه از مجری پیشکسوت  آقای مهرداد نظام آبادی و هنرمند پیشکسوت جواد انصافی و همچنین دانش آموزان هنرمند که از سراسر کشور انتخاب شده‌اند استفاده خواهد شد.
رمضانی در خاتمه یادآور شد: آیتم های این برنامه از برنامه‌های ترکیبی شامل طنز، گفتگوهای شاد و مفرح و همچنین آیتم های سرگرم کننده خواهد بود.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *