Home اخبار قدر دانی مرتضی نظری از کنشگران رسانه ای
قدر دانی مرتضی نظری از کنشگران رسانه ای
0

قدر دانی مرتضی نظری از کنشگران رسانه ای

0
0

قدر دانی مرتضی نظری مدیرکل سابق مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از کنشگران رسانه ای

در پی ادغام حوزه دفتر وزارتی و مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی مرتضی نظری که در هفته های گذشته به خاطر توئیت مخالفت با دخالت نمایندگان خبرساز شده بود و برخی از نمایندگان خواستار عزل او شده بودند حالا با ارسال پیامی رسما از پایان کار خود خبر داده و از کسانی که در طول مسئولیت او با وی همکاری داشته اند تشکر کرده است.

متن کامل پیام نظری به این شرح است.

 

به نام خداوند جان و خرد

دوستان گرانقدر روابط عمومي
‌اهالی ارجمند رسانه و ارتباطات
مديران و معلمان فکور آموزش و پرورش

با تقدیم سلام

اكنون كه مركز اطلاع رسانی و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش و اداره كل دفتر وزارتي ادغام شده است، ‌به رسم قدرشناسي به عرض مي رسانم هرجاكه توفيقاتي در عرصه ارتباطات و رسانه در پهنه آموزش و پرورش كشور به دست آمد، نتیجه تلاش صادقانه و روشنگرانه كارشناسان و مديران روابط عمومي آموزش و پرورش ستادي و استاني و همراهي و دلسوزي ارزشمند خبرنگاران و مديران گرامي رسانه ها بوده است.

در اين مدت به موازات انجام کار حرفه ای ارتباطی_رسانه ای، تمام تلاش و حساسيت ما بر آن بود كه نگاه جامعه را به ظرفیت های انسانی و سرمایه های درونی و ارزشمند خانواده بزرگ آموزش و پرورش معطوف سازیم و با نخبگان و حوزه عمومی بر سر یک معیار توسعه ای به اشتراک نظر برسیم که تقویت معلم و مدرسه، تقویت امروز و فردای ایران عزیز است.

همراهي و همكاري صميمانه با شما فرهیختگان در يك و نيم سالِ پرفراز و نشيب آموزش و پرورش، فرصت مغتنمي براي آموختن و تجربه اندوزي بنده بود.

ضمن تشکر از اعتماد وزیر محترم در این مدت و همراهی مدیران ارشد ستادی و استانی به ویژه تلاشگران صدیق روابط عمومی، بر خود فرض می دانم تا متواضعانه از تلاش روشنگرانه تمامي خبرنگاران، فعالان فضاي مجازي، مديران رسانه ها و نويسندگان فرهنگي که در پاسداشت اخلاق، آزادي بيان و ارتقاي جایگاه آموزش و پرورش در ميان گفتمان هاي رايج جامعه و نيز دفاع ازمنزلت و حقوق و منافع معلمان و دانش آموزان کوشش کردند، سپاسگزاری نمایم.

با احترام فراوان

مرتضی نظری

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *