Home یادداشت صدای پای ناامنی به گوش می رسد معلمان هوشیار باشند
صدای پای ناامنی به گوش می رسد معلمان هوشیار باشند
0

صدای پای ناامنی به گوش می رسد معلمان هوشیار باشند

0
0

فرشیدی را می شناسید؟
من می شناسم او مسوول کمیته فرهنگیان جمنا یا همان جبهه مردمی نیروهای انقلاب است این یعنی اگر رییسی یا کاندیدای نهایی این جبهه رییس جمهور شود او وزیر آموزش وپرورش خواهد شد.

فرشیدی همان کسی است که نخستین وزیر آموزش وپرورش دولت احمدی نژاد بود٬ کسی که وقتی به همراه یکی اعضای سازمان معلمان و یک فعال رسانه ای در تابستان ۸۵ رفتیم پیش او و مسایل و مشکلاتی را مطرح کردیم ٬ هنگام ترک دفتر از او که پرسیدم شما ترجیح می دهید من داوری بعنوان عضو یک تشکل به دیدار شما بیاییم یا یک معلم؟ گفت: فکر کردن به این چیزا در دولت حرام است ما ترجیح می دهیم فقط کار کنیم و در خدمت معلمان باشیم.

پس از ۷ ماه معنای این حرف او را فهمیدیم پس از برگزار ی چندین تجمع که در اوج آن بیش از سی هزار معلم در مقابل مجلس جمع شده بودند تا مانع برگشت لایحه نظام هماهنگ پرداخت به دولت شوند٬ در ۲۳ اسفند معلمانی را که خراسانی معاون فرشیدی معلم نما خواند مورد ضرب و شتم قرا دادند و تعدادی را روانه زندان نمودند و نوروز را در سلول های انفرادی نگه داشتند و بعد همه را محاکمه کردند و احکام سنگینی برایمان صادر نمودند.

می دانید آن معلمانی که معاون فرشیدی معلم نما می خواند چه کسانی بودیم؟

من٬علیرضا هاشمی و علی پورسلیمان از سازمان معلمان ایران و محمود بهشتی ٬علی اکبر باغانی و رسول بداغی از کانون صنفی معلمان بودیم.

حال می گویم بروید و‌از اولیا و دانش آموزان ما بپرسید
آیا ما معلم نما هستیم؟

محمد داوری

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *