Home سازمان بیانیه‌ها شیرینی برجام را با تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات استمرار بخشید
شیرینی برجام را با تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات استمرار بخشید
0

شیرینی برجام را با تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات استمرار بخشید

0
0

شیرینی برجام را با تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات استمرار بخشید

سازمان معلمان ایران به عنوان یک نهاد مدنی و تشکیلات صنفی وسیاسی که تحولات کشور را با رویکرد اصلاح طالبانه درمسیر توسعه. پیشرفت و ازادی و دموکراسی و عدالت رصد می‌کند٬ به سرانجام رسیدن برجام را به مردم و دولت تبریک عرض می‌کند و این موفقیت تاریخی را گام مهمی پس از سال‌ها انسداد در مسیر توسعه می‌داند.

ما بر این باوریم که در دنیای جدید بهترین و مطمین ترین راه تعامل و گفت وگو است راهی که نشان داد کارامداست و ما را از یک بن بست خطرناک نجات داد.

مسیر دیپلماتیک در عرصه خارجی و تعامل با کسانی که تصور می‌کردیم دشمن قسم خوردهٔ ما هستند نشان داد معجزه واقعی در زمین و به دستان بشر در سایهٔ مدنیت اتفاق می‌افتد.

به سرانجام رسیدن برجام نشان داد دولت تدبیر و امید ظرفیت و توان حل مسایل را با کلید تدبیر دارد و می‌تواند امید ایجاد شدهٔ پس از انتخابات خرداد۹۲ را استمرار بخشد.

اینک که از یک پیچ تاریخی با همدلی و هم زبانی و تدبیر و امید عبور کردیم و از چاه تحریم خارج شدیم ٬ عاقلانه و مدیرانه و دلسوزانه و به مصلحت نیست در چاله ناامیدی و بی‌تدبیری در عرصه داخلی بیفتیم.

چاله‌ای که به نظر می‌رسد با رد صلاحیت‌ها ی گستردهٔ نامزدهای انتخابات مجلس در مسیر خواست مردم کنده شده است.

سازمان معلمان ایران با ابراز خرسندی از توفیق ملی و تاریخی در عرصهٔ خارجی از دولت می‌خواهد در راستای وظایف قانونی و وعده‌های انتخاباتی تدابیری بیندیشد تا شیرینی به سرانجام رسیدن برجام با تایید صلاحیت‌ها استمراریابد ودر مسیرتوسعه پشتوانهٔ روانی و اجتماعی وسیاسی باشد.

سازمان معلمان ایران

۲۸ دی ۹۴

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *