Home اخبار دیدار دبیرکل و اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده اسماعیل عبدی
دیدار دبیرکل و اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده اسماعیل عبدی
0

دیدار دبیرکل و اعضای سازمان معلمان ایران با خانواده اسماعیل عبدی

0
0

دبیرکل و تعدادی از اعضای شورای مرکزی و سازمان معلمان ایران با خانواده اسماعیل عبدی دبیرکل سابق کانون صنفی معلمان که در حال سپری کردن دوران حبس خود است دیدار کردند.

به گزارش سخن معلم در این دیدار طاهره نقی یی دبیرکل فعلی و علیرضا هاشمی دبیرکل سابق و مشاور دبیرکل و محمد داوری سخنگوی سازمان معلمان و محمدتقی سبزواری از اعضای شورای مرکزی و عضو شورای سازمان معلمان استان فارس و چند تن دیگر از اعضای این تشکل با همسر و فرزندان اسماعیل عبدی دیدار و گفت و گو کردند.

این خبر حاکی است در این دیدار ضمن اطلاع از آخرین وضعیت شرایط و پرونده عبدی از زبان همسرشان با تماس تلفنی که اسماعیل عبدی از زندان داشتند چند نفر از افراد حاضر موفق شدند با ایشان گفت و گوی کوتاهی داشته باشند.

به گفته خانم عبدی علی رغم پیگیری های انجام شده با مرخصی ایشان موافقت نشده است و ی در همین زمینه گفت: با توجه به گذشت حدود یک سال از آخرین مرخصی انتظار می رفت در ایام نوروز با مرخضی وی که سه فرزند دارد و دو فرزند خردسال او به شدت نیازمند حضور او هستند موافقت شود که متاسفانه این انتظار تحقق نیافت.

لازم به ذکر است در این دیدار هر یک از حاضران در سخنان کوتاهی با همسر و فرزندان اسماعیل عبدی ابراز همدلی نمودند و نکاتی را در تجلیل از نقش خانواده بویژه همسر وی و نقش آقای عبدی در پیگیری مطالبات صنفی فرهنگیان بیان کردند و دبیرکل سازمان معلمان ایران هم متن نامه ای را که از سوی این تشکل خطاب به معاون اول رییس جمهور مبنی بر درخواست آزادی معلمان زندانی نوشته بود خواند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *