Home اخبار دومین نشست یک روزه فصلی شورای مرکزی سازمان معلمان ایران
دومین نشست یک روزه فصلی شورای مرکزی سازمان معلمان ایران

دومین نشست یک روزه فصلی شورای مرکزی سازمان معلمان ایران

0
0

اعضای شورای مرکزی سازمان معلمان در نشست یک روزه فصلی خود به بحث و تبادل نظر پرداختند

 

اعضای شورای مرکزی سازمان معلمان ایران در دومین نشست یک روزه فصلی خود پس از کنگره 20 اردیبهشت گذشته پیرامون عملکرد سازمان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش سخن معلم در این نشست که دیروز جمعه 16 آذر ماه در اطراف تهران برگزار شد، اعضای شورای مرکزی که منتخبین  مجمع اردیبهشت ماه گذشته می باشند، ضمن ارایه گزارش عملکرد کمیته ها و واحدهای مختلف به ارزیابی عملکرد خود پرداختند و در ابعاد مختلف فعالیت های این تشکل را مورد آسیب شناسی قرار دادند.

این خبر حاکی است نخست طاهره نقی یی دبیرکل و علی تفکری قائم مقام سازمان معلمان ایران گزارش اجمالی از روند فعالیت های سازمان پس از کنگره 20 اردیبهشت در ابعاد مختلف درون و برون تشکیلاتی را ارایه نمودند و سپس کمیته های صنفی و پیشتیبانی،توسعه و تشکیلات،آموزش،اجتماعی و سیاسی،جوانان و دانشجویان و اطلاع رسانی به ترتیب با مسئولیت آقایان: یوسف بهارلو،عباس کاظمی،رامین کریمی نیا،گودرز بهرامی،مسلم ورمزیار و محمد داوری گزارش عملکرد خود را ارایه نمودند.

در ادامه این نشست محمدتقی سبزواری از اعضای شورای مرکزی فعال در استان فارس گزارشی از نشست استان های جنوبی در شیراز را ارایه داد و تجربه فعالیت های این استان ها را بعنوان الگوی موفق در معرض نقد و نظر اعضای شورای مرکزی قرارداد.

این گزارش هم چنین حاکی است شبنم حیرانی مسئول شورای سازمان معلمان تهران ضمن ارایه گزارشی از شرایط این شورا و تاکید بر اهمیت آن پس از شورای مرکزی بعنوان شورای پایتخت، از تشکیل شوراهای مناطق در روزهای آینده و برگزاری مجمع فوق العاده تهران برای ترمیم اعضای شورای شهر تهران خبر داد چرا که به گفته وی تعدادی از اعضای مشترک شورای مرکزی و تهران از شورای تهران انصراف دادند که این ترمیم ضرورت دارد.

گفتنی است در بخش آسیب شناسی این نشست سرفصل ها و عناوین مهم مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد کمیته ای که به منظور تهیه پیش نویس چشم انداز و راهبردهای سازمان معلمان تشکیل شده است بر اساس این عناوین بزودی چشم انداز و راهبردهای فعالیت سازمان را برای بررسی و تصویب نهایی به شورای مرکزی ارایه نماید.

 

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *