Home اخبار استانها دوازدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان معلمان گلستان
دوازدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان معلمان گلستان
0

دوازدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان معلمان گلستان

0
0

دوازدهمین جلسه شورای مرکزی سازمان معلمان گلستان

به گزارش سخن معلم جلسه شواری سازمان معلمان گلستان روز سه شنبه 97/11/9 با حضور اکثریت اعضاء در دفتر حزب در شهرستان گرگان برگزار گردید.
در این جلسه روح الله کلانتری مسئول سازمان معلمان گلستان با اشاره به گرامیداشت ایام ا… دهه فجر و ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی گزارشی از سفر دکتر روحانی به استان گلستان را ارائه نموده و یاد آور شد:دکتر روحانی در این سفر که 17 وزیر و برخی از معاونان رئیس جمهور او را همراهی می کردند 70 پروژه را با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد تومان تخصیص و تفاهم نامه های را با برخی از مراکز دولتی و غیر دولتی به مبلغ دو هزار میلیارد تومان اعتبار تصویب کرد و امیدواریم که مسئولان اجرائی استان و شخص استاندار به دنبال تحقق اعتبارات مذکور تلاش نمایند.

وی در ادامه با اشاره به سفر دکتر علی مطهری به گرگان و سخنرانی او در جمع نخبگان و فرهیختگان گلستان بیان نمود: دکتر مطهری با شجاعت و عقلانیت از دستاوردهای نظام دفاع کرده و آسیب های انقلاب را نیز بیان کرده و ضرورت حل این مشکلات را خواستار شد.

کلانتری در ادامه گفت: دکتر مطهری نماینده ای شجاع است که با استفاده از عقل و منطق و مبانی دینی و اسلامی مسائل جامعه را بیان نموده که لازم و ضروری است تا نمایندگان ما از این شیوه برای دفاع از حقوق مردم استفاده نمایند.

وی در ادامه گزارشی از دیدار کانون های صنفی معلمان استان با دکتر گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش گلستان را بیان نموده و بر ضرورت حل مشکلات معلمان، دانشجو معلمان و بازنشستگان تاکید نمود.

وی همچنین ضمن تبیین بیانیه اخیر سازمان معلمان گلستان در مورد بودجه سال 98 بر ضرورت حل سایر مشکلات معلمان و بازنشستگان تاکید نمود. کلانتری در ادامه در مورد ضرورت برگزاری مراسمی در مورد ایام ا… دهه فجر تاکید نموده و اظهار امیدواری کرد که سازمان معلمان گلستان در این ایام بتواند مراسمی را برگزار نماید.

در ادامه جلسه پیرامون مسائل و مشکلات معلمان، بازنشستگان و دانشجو معلمان بحث و تبادل نظر گردیده و مقرر گردید که این مطالب دسته بندی و برای اداره آموزش و پرورش استان و سازمان معلمان ایران ارسال شود.

در این جلسه احمد دلیجه مسئول کمیته جوانان سازمان معلمان استان گلستان برای عضویت در کمیته تحقیقات و مطالعات خانه احزاب استان معرفی گردید.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *