Home اخبار درخواست دبیرکل سازمان معلمان از رییس جمهور برای تسریع در معرفی سیدجواد حسینی
درخواست دبیرکل سازمان معلمان از رییس جمهور برای تسریع در معرفی سیدجواد حسینی

درخواست دبیرکل سازمان معلمان از رییس جمهور برای تسریع در معرفی سیدجواد حسینی

0
0

درخواست دبیرکل سازمان معلمان از رئیس جمهور برای تسریع در معرفی سیدجواد حسینی

 

طاهره نقی یی دبیرکل سازمان معلمان ایران در نامه ای سرگشاده به حسن روحانی ضمن هشدار بخاطر تاخیر در معرفی گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت آموزش و پرورش از ایشان خواست در معرفی سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش سرعت عمل بخرج دهد و این دستگاه را از بلاتکلیفی خارج نماید.

متن کامل نامه دبیرکل سازمان معلمان به رئیس جمهور به این شرح است.

 

جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با عرض سلام و احترام

با عنایت به شرایط خطیر کشور بعنوان یک تشکل صنفی_سیاسی فعال در عرصه تعلیم و تربیت ، هشدار می دهیم بلاتکلیفی در تصدی مسئولیت وزارتخانه و عدم معرفی وزیر می تواند آثار زیانباری بر فرایندها و عملکرد نظام تعلیم و تربیت در سال تحصیلی آتی ایجاد کند.

انتظار حداقلی ما بعنوان گروهی از کنشگران مدنی و صنفی و سیاسی خانواده بزرگ آموزش وپرورش، تعجیل در معرفی جناب آقای دکتر سیدجواد حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی است.

ما و شما می دانیم که در صورت حمایت و پشتیبانی جنابعالی، مجموعه دولت و سایر ارکان نظام و با توجه به سوابق علمی و اجرایی ایشان ،در کنار پویایی ذهنی وجوانی در دوسال پیش رو وی می تواند همکاری خوب برای شما و وزیری توانمند برای أموزش وپرورش باشد .

امیدواریم با معرفی هر چه سریعتر گزینه مورد نظر، مانع گسترش ذهنیت کم توجهی مسئولان ارشد و حاکمیت و دولت به مقوله تعلیم و تربیت و نظام آموزشی بویژه دستگاه آموزش و پرورش شوید.

طاهره نقی ئی
دبیرکل سازمان معلمان ایران

۱۱ مرداد۹۸

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *