Home اخبار دبیرکل سازمان معلمان درگذشت مهدی بهلولی را تسلیت گفت
دبیرکل سازمان معلمان درگذشت مهدی بهلولی را تسلیت گفت
0

دبیرکل سازمان معلمان درگذشت مهدی بهلولی را تسلیت گفت

0
0

ابراز تاثر و تاسف شدید طاهره نقی یی از درگذشت مهدی بهلولی از معلمان فعال صنفی و رسانه ای

در پی درگذشت مهدی بهلولی استاد دبیرستان های تهران و از اعضای برجسته کانون های صنفی و معلم فعال صنفی و رسانه ای دبیرکل سازمان معلمان ایران در توئیتی درگذشت این معلم برجسته را تسلیت گفت.

دبیرکل سازمان معلمان ایران در این توئیت به خانواده ، دانش‌آموزان، معلمان، کنشگران صنفی مدنی و اهل قلم و رسانه به مناسبت آسمانی شدن شادروان مهدی بهلولی که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا صبح امروز در یکی از بیمارستان های تهران جان سپرد تسلیت گفت.

لازم به ذکر است مهدی بهلولی علاوه بر کنشگری صنفی در قالب کانون صنفی معلمان سال ها در حوزه آموزش و پرورش قلم می زد و از او یادداشت ها و مصاحبه های فراوانی در رسانه های مختلف منتشر شد وی به همراه دوست همیشگی اش محمدرضا نیک نژاد که او هم از فعالان صنفی و رسانه ای است ترجمه آثار مرتبط با حوزه آموزش و پرورش را هم در دستور کار خود داشتند و نخستین کار مشترکشان چند ماه پیش روانه بازار نشر شده بود.

 

سخن معلم که افتخار نشر نوشته های شادروان استاد مهدی بهلولی را داشت پرکشیدن معلم دلسوز و مسئول و فداکار و پرتلاش و فهیم را به آسمان ابدیت تسلیت می گوید و برای بازماندگان آن سفرکرده صبر و تندرستی و سربلندی آرزو می کند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *