Home انتخاب سردبیر حمایت ازحسینی ، اعتراض به  روحانی و مطالبه گری از حاجی میرزایی 
حمایت ازحسینی ، اعتراض به  روحانی و مطالبه گری از حاجی میرزایی 

حمایت ازحسینی ، اعتراض به  روحانی و مطالبه گری از حاجی میرزایی 

0
0

حمایت ازحسینی ، اعتراض به  روحانی و مطالبه گری از حاجی میرزایی 

 یوسف اصغری

عضو شورای سازمان معلمان استان همدان

سازمان معلمان یک سازمان صنفی و سیاسی است که با رویکرد اصلاح طلبانه سعی به اصلاح سیاست های نظام در چهار چوب قانون اساسی و دفاع از حقوق معلمان شاغل و بازنشسته و دانش آموزان دارد.

خط قرمز ما دفاع از حقوق این قشر فرهیخته است ما برای اجرای سیاست های خود براساس عقل و منطق و اخلاق حرکت کرده و نقد عالمانه را برای خود یک وظیفه و رسالت اساسی می دانیم.

ما اصلاح طلبیم و هرگز از زور و خشونت و چاپلوسی استفاده نخواهیم کرد و بشدت مخالف چرخش های فرصت طلبانه هستیم منتقد عملکرد دولت و شخص رئیس جمهور در فرایند انتخاب وزار و معترض معرفی نشدن سیدجواد حسینی بودیم و بدلیل عدم شناخت و فرصت اندک نسبت به وزیر پیشنهادی قبل از رای آوردن رای ممتنع داشتیم و در این راستا منفعل نبودیم و نگرانی ها و اعتراض و انتقاد های خود را اعلام کردیم.

و این نوع کنشگری را برای خود یک کار کارشناسی دانسته و با روش های پوپولیستی مدعیان اصلاح طلبی هم به شدت مخالفیم.اگر ما مخالفان همفکر خود را در یک موضوع با عنوان تخریب گر حذف کنیم که فرقی با افراطیون تندرو نداریم. حال بعد از رای آوردن وزیر جدید حمایت خود را از ایشان خواهیم داشت زیرا کلیت دولت را قبول داریم. اما همچنان مطالبه گری از او و مجموعه وزارتخانه را در جهت پیگیری خواسته های قانونی و به حق فرهنگیان و بازنشستگان و دانش آموزن داشته و به عنوان چشمان بیدار و هوشیار منتظر اجرای برنامه های قول داده شده توسط وزیر و مسوولان کشوری و استانی هستیم.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *