Home اخبار جلسه ی شوراي سازمان معلمان فارس
جلسه ی شوراي سازمان معلمان فارس
0

جلسه ی شوراي سازمان معلمان فارس

0
0

جلسه ی شوراي سازمان معلمان فارس

 
اعضاي شوراي سازمان معلمان استان فارس جلسه اي را به منظور بررسي مسايل روز و آشنايي و تبادل نظر تشكيلاتي برگزار كردند.
به گزارش سخن معلم در اين جلسه محمد تقي سبزواری عضو شورای مرکزی سازمان معلمان ایران با اشاره به  موضوع صندوق ذخیره  فرهنگیان توضيحاتي را در اين زمينه ارايه نمود و سپس به اولویت های سازمان معلمان درسال جاري پرداخت و در ادامه براي آشنایی اعضای جدید خلاصه ای از تاریخچه و روند شکل گیری،اهداف اين تشكل را تشریح نمود.
وي در بخش ديگري از سخنان خود بر همگام بودن سازمان با مردم،پیگیری امور آموزش وپرورش، مطالبات فرهنگیان از روشهای قانونی وگفتمان خردمندانه وبدون هزینه تاکیدنمودند.

سپس در اين جلسه فاطمه  اسدی مسئول سازمان معلمان فارس، نکاتی را درجهت کسب موفقیت و پیشبرد اهداف سازمان،از جمله : مسئولیت پذیری،توان پاسخگویی به اعضا درقبال عملکرد خود، ایجاد فضای اعتما د و همدلی، به روزبودن اخبار و اطلاعات وپیگیری آن بصورت روزانه،برخورد منطقی و بدور از احساس با امور مربوطه، حضور منظم ومداوم اعضا درجلسات،احترام به ساختارتشکیلاتی، انتقادپذیری و تحمل نظرات مخالف ، داشتن تمرکز و نیز عادت به یادداشت نویسی بیان داشت.

در اين جلسه مقرر شد موضوع حذف بند(سختی کار) ازاحکام حقوقي معلمان توسط آقاي سبزواری پيگيري شود و در جلسه بعدي نتايج به اطلاع اعضا رسانده شود.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *