Home اخبار ثبت نام محمود صادقی با همراهی دبیرکل سازمان معلمان ایران
ثبت نام محمود صادقی با همراهی دبیرکل سازمان معلمان ایران
0

ثبت نام محمود صادقی با همراهی دبیرکل سازمان معلمان ایران

0
0

محمود صادقی با مراجعه به وزارت کشور برای ریاست جمهوری 1400 ثبت نام کرد

دبیرکل،قائم مقام و رئیس هیات اجرایی سازمان معلمان او را همراهی کردند

صادقی یکی از افراد معرفی شده سازمان معلمان به نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان است

به گزارش «انتخاب»، «محمود صادقی» نماینده اصلاح‌طلب مجلس دهم و از اعضا نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان صبح‌ امروز(پنجشنبه) با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در خیابان فاطمی تهران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت‌نام کرد.

خبرگزاری تسنیم هم آورده است که محمود صادقی پس  از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری‌ در کنفرانس خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری  درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی گفت: آقای ‌ لاریجانی شخصیت باتجربه در رده های مختلفی کشور است و مورد احترام شخص بنده و اصلاح طلبان هستند اما براساس مانیفست اعلام شده در جبهه اصلاحات کاندیدای برگزیده این جبهه از بین گزینه‌های اصلاح طلبان انتخاب می‌شود.

صادقی گفت: «دولت پاسخگو» با استقرار سامانه‌های هوشمند و یکپارچه اولاً شفافیت را از خود شروع می‌کند. دولت پاسخگو اقشار و اصناف مختلف را از طریق تشکل‌های مدنی در مدیریت و نظارت بر امور خود دخالت می‌دهد. این دولت رای مردم را در انتخاب مدیران مربوط  دخالت می‌دهد و از حق مردم برای پرسشگری حمایت می‌کند دولت پاسخگو عرصه را برای همه فاسدان را تنگ می‌کند و مبارزه با فساد را بر مبارزه با مفسد ترجیح می‌دهد.

وی افزود: امید است متولیان امور اجرایی و نظارت از جمله شورای نگهبان برای برون رفت کشور از بحران‌ها زمینه برای برگزاری یک انتخابات آزاد و رقابتی فراهم کنند تا هم مشروعیت نظام تقویت شود و هم  مردم به آینده امیدوار شوند.

صادقی درباره اینکه آیا تا پایان رقابت‌ها در عرصه خواند ماند یا خیر؟ تاکید کرد: هر تصمیمی که در نهایت جبهه اصلاحات بگیرد من تابع آن تصمیم هستم البته تصمیم یکی از مولفه های مهمش مراجعه به آرای عمومی است.

صادقی در خصوص برادر جهانگیری گفت: مساله فساد نباید سیاسی شود خوشبختانه برخورد شده و در حبس هستند به خصوص باید با کسانی برخورد کرد که در اتاق های تاریک هستند که به دلیل برخوردهای گزینشی هنوز به سراغ آن ها نرفتند.

کاندیدای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ رای‌گیری در جبهه اصلاحات انجام نشده است و بنابر این شده است که پس از پایان فرآیند ثبت نام‌ها،  رای گیری انجام شود.

به گزارش تسنیم، نام‌نویسی از داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری از روز سه شنبه 21 اردیبهشت آغاز و تا شنبه 25 اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت نتایح بررسی صلاحیت‌ها نیز 6 و 7 خردادماه توسط وزارت کشور اعلام و انتخابات نیز روز جمعه 28 خرداد برگزار خواهد شد.

شبکه خبر هم گزارش داده است که در سومین روز ثبت‌نام داوطلبان ریاست‌جمهوری، محمود صادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد انتخابات، داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

محمود صادقی (متولد ۱۳۴۱) نماینده سابق تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود. او هم‌اکنون به‌عنوان دانشیار رشته حقوق در دانشگاه تربیت مدرس و نیز عضو کانون وکلای دادگستری ایران، فعالیت می‌کند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *