Home اخبار تشییع پیکر رضا کاکازاده از اعضای پیشکسوت و سابق شورای مرکزی سازمان معلمان ایران
تشییع پیکر رضا کاکازاده از اعضای پیشکسوت و سابق شورای مرکزی سازمان معلمان ایران
0

تشییع پیکر رضا کاکازاده از اعضای پیشکسوت و سابق شورای مرکزی سازمان معلمان ایران

0
0

پیکر شادروان رضا(عبدارحمان) کاکازاده از پیشکسوتان سازمان معلمان ایران و از اعضای سابق شورای مرکزی این تشکل، صبح امروز تشییع و در قطعه 203 بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

به گزارش سخن معلم این فرهنگی پیشکسوت که دو دهه در قالب تشکل سازمان معلمان ایران فعالیت مدنی و صنفی و سیاسی داشت دیروز به دلیل بیماری قلبی فوت کرد و امروز با حضور اعضای خانواده و اقوام و دوستان و آشنایان و تعدادی از فعالان صنفی معلمی تشییع و در بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

این خبر حاکی است طاهره نقی یی دبیرکل فعلی و علیرضا هاشمی دبیرکل سابق و محمد داوری سخنگو و سیدمحمد مرد از اعضای پیشکسوت سازمان معلمان ایران و مهدی بهلولی از فعالان رسانه ای و اعضای سابق هیات مدیره کانون صنفی معلمان تعداد دیگری از فعالان معلمی و فرهنگیان شاغل و بازشسته در مراسم تشییع و تدفین پیکر استاد کاکازاده حضور داشتند.

در این مراسم دبیرکل سازمان معلمان در سخنان کوتاهی ضمن ابراز تاثر و تاسف به خاطر فقدان این استاد و کنشگر مدنی ارزشمند به ذکر خاطره ای از حضور همدلانه ایشان در حمایت از خانواده های معلمان زندانی پرداخت و از روحیه معلمی و شاد و پرانرژی ایشان یاد نمود و حضور او در جمع ها  و محفل های معلمی را انرژی بخش و امید آفرین و شادی بخش توصیف کرد.

طاهره نقی یی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تسلیت به خانواده استاد کاکازاده با آنها ابراز همدلی نمود واعلام کرد که او و سایر اعضای سازمان معلمان در کنار همسر و فرزندانش خواهند بود و تلاش خواهند کرد تا قدری از خلا فقدان این عزیز را جبران نمایند.

به گزارش سخن معلم در این مراسم یکی از فرزندان شادروان کاکازاده از حضور همه افراد در مراسم تشییع و تدفین پدرش قدردانی کرد و گفت به دلیل شرایط کرونایی امکان برگزاری مراسم وجود ندارد اما در منزل پدر باز و سفره او مثل همیشه برای اطعام و اکرام مهمان گسترده است.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *