Home اخبار تبريک شهسوارزاده و فعاليت جديد سازمان معلمان ايران
تبريک شهسوارزاده و فعاليت جديد سازمان معلمان ايران
0

تبريک شهسوارزاده و فعاليت جديد سازمان معلمان ايران

0
0

به نام دوست
تبریک به سازمان معلمان ایران
تبریک به دبیر کل محترم و خردمند سازمان معلمان ایران
تبریک به اعضای شورای مرکزی و هیت داوری منتخب مجمع نمایندگان ۲۴ آذر ۱۳۹۴
تبریک به فرهیختگان
تبریک به همه تشکل‌ها ی مدنی
تبریک به همه رسانه ها
تبریک به . . .

فرهیختگان محترم،
با مسرت و اشتیاق وصف ناپذیر به استحضار می‌رساند جامعه فرهیختگان در پانزدهم دی ماه ۱۳۹۴ شاهد تولد وnظهور سایت دیگری است که ارگان رسمی سازمان معلمان ایران بعنوان یک نهاد مدنی می‌باشد .
تشکل‌های مدنی و رسانه‌ها دو بال توسعه پایدار در هر جامعه‌ای می‌باشند . چون این سایت در تلاش است در راستای خدمت به فرهنگیان فرهیخته به عنوان ارگان رسمی یک تشکل مدنی قلم بزند . پاینده و رو به رشد خواهد بود . انشاء ا. . .

قابل ذکر استکه طلوع و درخشش « سایت سازمان معلمان ایران» موفقیتی است متعلق به همه فرهیختگان لذا بر همه فرهیختگان گیتی مبارک و میمون باد .

تبریک بابت آنکه سایت جدید با مدیریت پر تلاش و متفکرانه خرد جمعی اداره می‌شود که قطعأ در سایه خرد جمعی و تلاش گروهی، سنگلاخ‌های خدمت به فرهنگیان و فرهیختگان عزیز و گرامی را هموار‌تر می‌نماید ومثمر ثمر خواهد بود. انشاء ا…

فرهنگیان فرهیخته، سروران و بزرگورانی هستند که نه تنها بزرگترین سرمایه‌های مادی ومعنوی جامعه هستند بلکه تنها دلیل حضور و دوام « نهاد‌های مدنی و رسانه‌ها معلمان می‌باشند وتنها اعتبار سایت «سازمان معلمان ایران» آنست که برای معلم قلم بدست گرفته است.

جامعه شناسان و تحلیل گران اجتماعی بر این باورند که فعالیت گروهی و سازماندهی اجتماعی بر اساس خرد جمعی تنها راه برون رفت جامعه از معضلات و چالش‌ها ی اجتماعی می‌باشد.

امید است سازمان معلمان ایران، شورای مرکزی و هیئت داوری منتخب ۲۴ آذر ۱۳۹۴ گسترده‌تر از گذشته، جهت فعالیت گروهی و سازماندهی اجتماعی تلاش نمایید تا موثرتر و مفید‌تر از گذشته در خدمت رسانی به فرهنگیان عزیز و محترم، کوشا و موفق باشند.

با تقدیم شایسته ترین احترامات – ارادتمند شما شهسوارزاده
پانزدهم دی ماه نود و چهار

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *