Home اخبار با قوانین عام سایر دستگاههای دولتی نمي توان آموزش و پرورش را اداره نمود
با قوانین عام سایر دستگاههای دولتی  نمي توان آموزش و پرورش را اداره نمود
0

با قوانین عام سایر دستگاههای دولتی نمي توان آموزش و پرورش را اداره نمود

0
0

يوسف بهارلو مسئول کمیته صنفی و پشتیبانی سازمان معلمان ایران در دیدار وزیر آموزش و پرورش به بیان دیدگاهها و دغدغه های سازمان معلمان در خصوص مطالبات صنفی فرهنگیان پرداخت و مهم ترین ضرورت را در این حوزه تغییر نگرش جامعه به ویژه مسئولان و تصمیم گیران و نهادها و سازمانهای موثر به مسائل آموزش و پرورش دانست .

اين عضو شوراي مركزي سازمان معلمان ايران در اين ديدار همچنین خواستار افزایش سهم آموزش و پرورش از تولید ناخالص ملی، افزایش انگیزه نیروی انسانی با ارتقای مسائل رفاهی و مالی، ضرورت اجرایی‌شدن راهکار 20 سند تحول، ارتقای ارزش و منزلت معلم و توجه ویژه به مساله اقتصاد آموزش و پرورش و تصویب قوانین خاص مالی و محاسباتی برای آموزش و پرورش در حمایت از وضعیت معیشتی فرهنگیان شد .

به گزارش سخن معلم وی افزود: با قوانین عام که سایر دستگاههای دولتی را شامل می شود نمی توان انتظار داشت وضعیت مالی و اعتباری وزارت تغییر محسوسی داشته باشد زیرا ما با محدویت منابع مالی در کشور مواجه هستیم .

بهارلو ضمن اشاره به حذف بند سختی کار از احکام جمع کثیری از فرهنگیان گفت : با این وضعیت باید در آینده نیز منتظر اتفاقی که اخیرا در احکام فرهنگیان افتاد و منجر به حذف بندهایي از احکام شد باشیم.

وی در پایان ضمن انتقاد از نقدهای غیر کارشناسانه خواستار تحکیم و توجه به نهاد آموزش و پرورش فارغ از نگاههای شخصی به افراد خاص شد.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *