Home اخبار انتخاب مسئولان هیات اجرایی و کمیته های توسعه و تشکیلات و آموزش سازمان معلمان ایران
انتخاب مسئولان هیات اجرایی و کمیته های توسعه و تشکیلات و آموزش سازمان معلمان ایران

انتخاب مسئولان هیات اجرایی و کمیته های توسعه و تشکیلات و آموزش سازمان معلمان ایران

0
0

در آخرین جلسه شورای مرکزی به پیشنهاد دبیرکل سازمان معلمان ایران و رای اعضای این شورا مسئولان جدید کمیته توسعه و تشکیلات و آموزش این تشکل انتخاب شدند.

به گزارش سخن معلم در جلسه دیروز سه شنبه نهم مهرماه که در محل دفتر مرکزی سازمان معلمان تشکیل شد عباس مرادی بعنوان مسئول کمیته توسعه و تشکیلات و عباس کاظمی نیز بعنوان مسئول کمیته آموزش انتخاب شدند.

مونا امیدی دبیر شورای مرکزی سازمان معلمان با اعلام این خبر به سخن معلم گفت:پس از برگزاری کنگره بیستم تیرماه گذشته و با توجه به تجربه یک سال گذشته فعالیت کمیته ها، دبیرکل سازمان تصمیم گرفتند برای تسریع در انجام فعالیت ها رئیس هیات اجرایی را انتخاب کنند که در همین راستا رامین کریمی نیا که مسئولیت کمیته آموزش را برعهده داشت و بعنوان دبیر گنگره توانست با مدیریت خوب یک کنگره موفق را برگزار کند، بعنوان رئیس هیات اجرایی از سوی دبیرکل انتخاب شدند لذا در ادامه این تغییرات عباس کاظمی که قبلا مسئولیت کمیته توسعه و تشکیلات را عهده دار بودند به پیشنهاد دبیرکل و با رای اعضای شورای مرکزی بعنوان مسئول جدید کمیته آموزش جایگزین رامین کریمی نیا شدند و جای خود را در کمیته توسعه و تشکیلات به عباس مرادی مسئول شورای سازمان معلمان استان قم دادند .

گفتنی است سازمان معلمان در قالب 7 کمیته توسعه و تشکیلات،اطلاع رسانی،اجتماعی و سیاسی،آموزش ،صنفی و پشتبانی و مدنی و حقوقی و دانشجویی و جوانان فعالیت های مربوطه را انجام می دهد.

سازمان معلمان ایران که با مجوز وزارت کشور از سال 1379 فعال بوده است دو سال است با تطبیق قانون جدید احزاب وزارت کشور، فعالیت کشوری خود را در اکثر استان ها توسعه داده است و با برگزاری کنگره کشوری سال جاری در بیستم تیرماه با جدیت بیشتر این فعالیت ها را ادامه می دهد.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *