Home اخبار انتخاب دبیرکل سازمان معلمان ایران
انتخاب دبیرکل سازمان معلمان ایران
0

انتخاب دبیرکل سازمان معلمان ایران

0
0

در نخستین جلسه شورای مرکزی جدید سازمان معلمان ایران صورت گرفت:

انتخاب دبیرکل سازمان معلمان برای یک دوره سه ساله 

به گزارش سخن معلم پس از برگزاری کنگره کشوری سازمان معلمان ایران در سی ام اردیبهشت ماه، امروز نخستین جلسه شورای مرکزی سازمان معلمان ایران تشکیل و دبیرکل این تشکل صنفی و سیاسی انتخاب شد.

ای خبر حاکی است طاهره نقی ئی دوباره برای یک دوره سه ساله دیگر به عنوان دبیرکل این حزب و تشکل صنفی و سیاسی انتخاب گردید.

گزارش سخن معلم حاکی است جلسه شورای مرکزی بصورت حضوری و با حضور اعضای اصلی و علی البدل و بازرسان اصلی و علی البدل که در کنگره پنج شنبه هفته قبل انتخاب شده بودند تشکیل و دو نفر از بانوان عضو شورای مرکزی برای دبیرکلی کاندید شدند که با رای اکثریت شورای مرکزی دبیرکل دوره قبل این تشکل دوباره برای یک دوره سه ساله دیگر به عنوان دبیرکل انتخاب شد.

طاهره نقی ئی و لیلا راکعی دو کاندید دبیرکلی بودند که پس از معرفی خود و سخنان موافق و مخالف در معرض رای اعضای شورای مرکزی قرار گرفتند که در نهایت نقی ئی با کسب اکثریت آرا موفق به کسب اعتماد دوباره شورای مرکزی شد و برای یک دوره دیگر در سمت دبیرکلی به فعالیت خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است در این جلسه شورای مرکزی که حدود دو سوم از اعضای منتخب جدید بوده و برای نخستین بار به عنوان عضو شورای مرکزی و بازرس انتخاب شده اند به معارفه پرداخته و با سوابق و فعالیت و دیدگاه های یکدیگر آشنا شدند.

سازمان معلمان یکی از 31 حزب رسمی و دارای مجوز از وزارت کشور است که عضو جبهه اصلاحات است و از سال 1379 رسما فعالیت خود را شروع کرده است و تمام اعضای آن فرهنگی هستند که علاوه بر معلمان شاغل، معلمان بازنشسته و دانشجو معلمان نیز می توانند به عضویت این تشکل در آیند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *