Home اخبار اصرار دیمه ور(معاون وزیر) بر رفتن
اصرار دیمه ور(معاون وزیر) بر رفتن
0

اصرار دیمه ور(معاون وزیر) بر رفتن

0
0

علی رغم اخبار منتشر شده مبنی بر بازگشت دیمه ور به پست معاونت آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش ٬منابع مطلع و نزدیک به وی می گویند این خبر صحت ندارد.

یک منبع مطلع در وزارت آموزش و‌پرورش به سخن معلم گفت: از روز نخست که آقای دیمه ور استعفای خود را تقدیم آقای فانی کرد چند گروه از معاونین ومدیران کل و مشاوران وزارتخانه پادرمیانی کردند تا وی استعفای خود را پس گرفته و به پست معاونت برگردند که ایشان نپذیرفتند.

این منبع مطلع افزود:آقای دیمه ور از روز دوشنبه گذشته هم سرکار حاضر نشدند و برخی از دلایل استعفا هم که از سوی وزیر مطرح شده صحت ندارد.

لازم به ذکر است دیمه ور هفته پیش پس از اینکه نامه استعفای خود را به وزیر داده بود در نامه ای کوتاه و سرگشاده خطاب به فرهنگیان که رسانه ای شد این موضوع را علنی نمود.

واکنش ها به استعفا و نامه او و سپس خبر بازگشت وی در رسانه ها متنوع بود که حالا به نظر می رسد با تکذیب خیر بازگشت وی٬ فضای رسانه ای هم تغییرکند و‌مباحث به سمت دلایل استعفا و فرد جایگزین ایشان برود.

احتمال می رود متاثر از فضای رسانه ای٬ دیمه ور یا متن استعفای خود را منتشر کند و یا اینکه در پاسخ به رسانه توضیحاتی را بدهد.

در ضمن شنیده ها از منایع ستادی حاکی است علی رغم مطرح بودن چند گزینه برای جایگزینی وی شانس دکتر نادر جهان آرا مشاور ارشد او از همه بیشتر است.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *