Home اخبار استقبال دبیر کل سازمان معلمان از انتصاب علی طیب نیا
استقبال دبیر کل سازمان معلمان از انتصاب علی طیب نیا
0

استقبال دبیر کل سازمان معلمان از انتصاب علی طیب نیا

0
0

در واکنش به انتصاب طیب نیا از سوی حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش بعنوان مشاور و مسئول کمیته سامان دهی اقتصاد این وزارتخانه، طاهره نقی یی با مثبت ارزیابی کردن این اقدام، ابراز امیدواری کرد برای سایر مقوله ها نیز مانند اقتصاد آموزش و پرورش چاره ای راهبردی اندیشیده شود.

دبیرکل سازمان معلمان به سخن معلم گفت:
شنیدن خبر استفاده از یک چهره ملی و موفق در عرصه اقتصاد برای مجموعه ای که مسائل اقتصادی آن کلاف پیچده و سردرگمی شده است را به فال نیک می گیریم و آن را نشانه ای از نگاه راهبردی و تخصصی و فرابخشی به مسائل و چالش ها و مشکلات آموزش و پرورش می دانیم.

نقی یی در بخش دیگری افزود:
بی تردید همانگونه که همیشه ابراز می کردیم مسائل آموزش و پرورش ریشه های خارج از سیستم داشته و راهکارهای خارج از سیستم و کلان و راهبردی می طلبد تاکید می نمائیم که لازمه آن نیز وجود مدیران ارشد توانمندی است که فارغ از روزمرگی قطار نظام آموزشی را بر روی ریل کارآمدی قرار دهند.

دبیرکل سازمان معلمان ایران در پایان گفت:
امیدوارم برای سایر بخش ها نیز چاره ای اساسی اندیشیده شود و انتظار می رود آقای طیب نیا که اقتصاد را خوب می شناسند و می فهمند با شناخت دقیق از آموزش و پرورش با تشکیل یک تیم همه جانبه اتاق فکر کارآمدی را برای اقتصاد آموزش و پرورش بصورت اختصاصی شکل دهند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *