Home اخبار احمدی نژاد واکسن آمریکایی زده است
احمدی نژاد واکسن آمریکایی زده است
0

احمدی نژاد واکسن آمریکایی زده است

0
0

محمود احمدی نژاد علی رغم انتقاد به مسئولان خودش هم واکسن کرونا را زده است

عبدالرضا داوری امروز در گفت و گویی کلاب هاوس خبر داد که احمدی نژاد 26 دی ماه واکسن کرونا زده است.

محمد داوری سخنگوی سازمان معلمان که به گفت و گوی کلاب هاوس انتخابات 1400 دعوت شده بود با اعلام این خبر به سخن معلم گفت:عبدالرضا داوری مشاور سابق رسانه ای و از نزدیکان به احمدی نژاد ضمن گفت و گویی پیرامون موضوع اتاق در پاسخ به پرسش یکی از حاضران در اتاق از این موضوع خبر داد که محمود احمدی نژاد روز 26 دی ماه واکسن فایزر زده است.

سخنگوی سازمان معلمان در تکمیل این خبر افزود: عبدالرضا داوری در پاسخ به پرسش دیگری هم گفت برای این واکسن 30میلیون تومان هزینه شده است و توسط یکی از دوستان احمدی نژاد در سیستم وزارت بهداشت و درمان برای او تهیه شده است.

محمد داوری هم چنین گفت: عبدالرضا داوری در این اتاق گفت و گو اذعان کرد که خودش واکسن را ندیده و از کس دیگری شنیده که احمدی نژاد کی و چه واکسنی زده است.

لازم به ذکر است این خبر با توجه به نقد و حملات احمدی نژاد به مسئولانی که واکسن زده اند و به فکرمردم نیستند و ژست مردمی و حمایت از محرومان وی و هم چنین استفاده از واکسن فایزر که رهبری ورود آن را ممنوع کرده بود و شعار و رویکرد ضد آمریکایی وی و حامیاننش بسیار با اهمیت است و باید منتظر واکنش وی نسبت به این خبر ماند.

LEAVE YOUR COMMENT

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *